120 sporta jautājumi

Vai vēlaties atklāt atbildes uz sīkumiem sporta jautājumiem un citiem kurioziem jautājumiem par sporta laukumu? Šeit mēs sniedzam jums visus 120 sporta jautājumu risinājumus, kas neatstās jūs vienaldzīgus. Futbols, basketbols, riteņbraukšana, bokss, vingrošana ...

Ja jums kādreiz ir bijuši jautājumi par kādu no šīm tēmām vai vēlaties, lai sporta nieki spēles spēlētu kopā ar draugiem, jūs esat īstajā vietā. In a KĀ mēs jūs atklājam 120 sporta jautājumi ar atbildēm. Cik daudz tu spēj trāpīt?

Indekss

1. Futbola jautājumi ar atbildēm
  2. Citi sporta jautājumi
  3. Interesanti sporta jautājumi
  4. Jautājumi par sportu un veselību

Futbola jautājumi ar atbildēm

Mēs sākām savu atklāti jautājumi par sportu ar dažiem dažādu grūtību futbola jautājumiem. Iesim uz turieni!

1. Cik ilga ir futbola spēle? 90 minūtes sadalītas divās daļās pa 45 minūtēm katrā.
  2. Kad notika pirmais futbola pasaules kauss? 1930. gada 13. jūlijā Urugvajā.
  3. Kura futbola komanda ir ieguvusi visvairāk pasaules kausu? Brazīlija (5).
  4. Kurā pilsētā atrodas stadions, ko tautā dēvē par La Bombonera? La Bombonera ir populārs nosaukums Alberto J. Armando stadionam, kas pieder Club Atlético Boca Juniors Buenosairesā, Argentīnā.
  5. Kāds ir Lesteras pilsētas segvārds? Lapsas, lapsas (vēsturiski Lesteršīras pilsēta bija lapsu medību dzimtene).
  6. Cik ilgs laiks ir futbola spēlē? Saskaņā ar noteikumiem tas ilgst 30 minūtes, sadalot divos periodos pa 15 minūtēm katrā.
  7. Cik spēlētāju futbola komandai ir spēles laukumā? 11
  8. Kāds ir futbola stadions ar vislielāko ietilpību pasaulē? Reungrado 1. maijs (tā 8 stāvos un 60 metru augstumā var uzņemt līdz 114 000 skatītāju). Tas atrodas Ziemeļkorejas galvaspilsētā Phenjanā.
  9. Kas uzvarēja 2010. gada pasaules kausa izcīņā? Spānijas futbola komanda.
  10. Cik lielu numuru mugurā valkāja Rauls Gonzaless no Madrides "Real"? Viņš 16 gadus nēsāja uz krūšutiņa numuru 7.
  11. Kurš ir labākais FC Barcelona spēlētājs? Līdz šai dienai Lionels Mesi.
  12. Kādas komandas veido Seviljas derbiju? "Sevilla Fútbol" klubs un "Real Betis Balompié".
  13. Kādā Itālijas klubā spēlēja Djego Maradona? Neapolē.
  14. No kuras pilsētas ir Chelsea futbola klubs? Fulham, Londona.
  15. Kādas krāsas ir Atlético de Madrid krekls? Sarkanbalts. Šie T-krekli viņiem deva arī segvārdu "matrači", jo agrāk matračus mēdza apšūt baltā audumā ar sarkanām svītrām.
  16. Kurā premjerlīgas komandā ir visvairāk uzvarēto līgu? Mančestras United. Šobrīd tajā ir 13 čempionāti no 28 notikušajiem.
  17. Kāds žurnāls apbalvo Ballon d'Or? Francijas futbola žurnāls.
  18. Kā sauc Minhenes Bayern stadionu? Allianz Arena, kurā ir līdz 71 000 līdzjutēju.
  19. Kura komanda uzvarēja Pasaules kausa izcīņā futbolā Francijā 98? 1998. gadā Francijas futbola izlase bija Pasaules kausa ieguvēja.
  20. Kurā gadā Peps Gvardiola debitēja kā FC Barcelona treneris? Pirmās komandas trenera amatā viņš debitēja 2008. gada 17. jūnijā.
  21. Kāda ir slavenākā komanda Itālijas pilsētā Turīnā? Juventus futbola klubs, tautā pazīstams kā La Juve vai La Vecchia Signora.
  22. Kāds argentīniešu treneris ir pazīstams kā "El Cholo"? Djego Simeone, šobrīd Madrides "Atlético" treneris.
  23. Kāda ir vienīgā Spānijas futbola komanda, kas vienā sezonā ir ieguvusi visus oficiālos titulus? FC Barcelona Pepa Gvardiolas vadībā 2009. gadā sasniedza 6 titulus, uz kuriem tā pretendēja. Tā ir vienīgā futbola komanda, kas ieguvusi sekstetu.
  24. Kādā pozīcijā spēlē futbola komandas vārtsargs? Vārtsargs, saukts arī par vārtsargu, ir spēlētājs, kurš aizsargā vārtus.
  25. Kura valsts ir ieguvusi visvairāk Eiropas kausus pēc kārtas? Spānijas komanda 2008. un 2012. gadā.
  26. Cik daudz pasaules kausu ir uzvarējusi Itālija? 4 pasaules kausi. Itālijā 1934. gadā, Francijā 1938. gadā, Spānijā 1982. gadā un Vācijā 2006. gadā.
  27. Kāda futbola komanda spēlē El Molinón stadionā? Real Sporting de Gijón.
  28. Kurā valstī Vācija izcīnīja savu pirmo Pasaules kausu? Vācija pirmo pasaules kausu Šveicē ieguva 1954. gadā.
  29. Kas ir pazīstams kā "O Rei"? Edson Arantes do Nascimento, iesauka Pelé.
  30. Kura komanda ir uzvarējusi visvairāk Čempionu līgas vēsturē? Madrides "Real" ir komanda, kas visvairāk vadījusi Eiropu.

Citi sporta jautājumi

Papildus dažiem jautājumi par sportu Kopumā zemāk mēs piedāvājam jautājumus, kurus var atrisināt tikai šīs jomas eksperti ... gatavi? Pastāstiet, uz cik vispārīgiem sporta jautājumiem jūs varat atbildēt no šī saraksta.

1. Kurš tiek uzskatīts par visu laiku labāko basketbolistu? Mišels Džordans, kuru apstiprināja viņa plašais ieraksts.
  2. Cik daudz spēlētāju veido regbija komandu? Regbija komandas sastāv no 15 spēlētājiem.
  3. Kura spāņu vingrotāja ir spēlējusi četras olimpiskās spēles? Almudena Cida ir vienīgā ritmiskā vingrotāja, kas spēlējusi četrus olimpiskos finālus.
  4. Kurā valstī tika izgudrots volejbols? Volejbols, sākotnēji pazīstams kā mintonette, dzimis Amerikas Savienotajās Valstīs, īpaši Holoka pilsētā, Masačūsetsā, 1895. gadā.
  5. Kurš sportists sasniedza ātruma rekordu 100 metru brasā? Usēns Bolts, kad 2009. gadā viņu par pasaules čempionu 100 metros pasludināja 9,58 sekundēs.
  6. Kāda veida sacensības ir Giro d'Italia? Riteņbraukšanas sacensības.
  7. Kurā valstī atrodas Lemānas trase? Lemāna atrodas Francijā.
  8. Kā sauc zāles zonu, uz kuras atrodas golfa bedre? Zaļais.
  9. Kurš tenisā bija pirmais numurs 2008. gadā? Spānijas tenisists Rafaels Nadals.
  10. Cik ilgi notiek handbola spēle? Handbola vai handbola spēles ilgst 60 minūtes, sadalot divās daļās pa 30 minūtēm katrā.
  11. Kurš uzvarēja četrus Formula 1 pasaules kausus pēc kārtas? Sebastjans Fetels, vācu pilots.
  12. Kādu sporta veidu spēlē Harlem Globetrotters? Harlem Globetrotters ir basketbola komanda no Amerikas Savienotajām Valstīm, kas pazīstama ar sporta un izklaides sajaukumu katrā mačā.
  13. Kā sauc to sporta veidu, kurā jūs ceļat svaru? Svaru celšana ir pazīstama kā svarcelšana.
  14. Cik daudz motociklu titulu ir sasniedzis Valentīno Rosi? Tam ir deviņi nosaukumi četrās dažādās kategorijās.
  15. Kāda ir jaunākā cīņas mākslas lente, ko varat iegūt? Gan džudo, gan karatē un tekvondo pēdējā josta ir melnā josta.
  16. Kurš bija pirmais spāņu basketbolists, kurš spēlēja NBA spēli? Fernando Martins bija pirmais spāņu spēlētājs, kurš debitēja NBA 1986. gadā.
  17. Ja jūs spēlējat NFL, kādu sporta veidu jūs spēlējat? Futbols.
  18. Kura regbija komanda labi sāk dejot pirms katras spēles uzsākšanas? Jaunzēlandes regbija komanda, tautā saukta par visiem melnajiem.
  19. Kas ir desmitcīņa? Sacensības vieglatlētikā, kas sastāv no 10 apvienotajiem sacensībām: četri 100, 400 un 1500 metru un 110 metru barjerskrējiena braucieni; trīs kārtslēkšana, augstums un garums, kā arī trīs šķēpa, diska un svara metieni.
  20. Cik ilgs ir regbija mačs? Regbija spēle ilgst 80 minūtes, sadalot divās daļās pa 40 minūtēm katrā.
  21. Kurš elites peldētājs 2012. gada Londonas olimpiskajās spēlēs izcīnīja četras zelta un divas sudraba medaļas? Amerikānis Maikls Felpss.
  22. Cik NBA gredzenu ir savākusi Šakils O'Nīls? Šakilam O'Nīlam ir četri NBA gredzeni.
  23. Cik Grand Slam ir Roger Federer? Šveices tenisistam Rodžeram Federeram ir 20 individuālie tituli, kas iegūti Grand Slam turnīros.
  24. Cik reizes ir basketbola spēle? Divas reizes katra no tām sadalīta pa 2 ceturtdaļām pa 10 minūtēm.
  25. Kāds ir izlēkšanas izaicinājums izjādē? 1949. gadā Čīles jātnieks Alberto Larraguibels kopā ar zirgu Huaso pārspēja pasaules rekordu lēcienā ar atzīmi 2,47 metri.
  26. Kā sauc vieglatlētikas stilu, kurā skrējēji nēsā stafeti? Stafetes.
  27. Kas notiek, ja bumba pieskaras tīklam uz galda tenisa sitiena? Tas tiek uzskatīts par nulli un ir jānoņem vēlreiz.
  28. Kā futbola rezultātu sauc par vārtu guvumu? Pieskāriens.
  29. Kā sauc zirgu skriešanās sacensības? Sacīkšu trase.
  30. Kādam sporta veidam pieder soda stūris? Īss stūris vai soda stūris ir sods, par kuru tiek piespriests lauka hokejs par piespiedu pārkāpumiem, kas izdarīti savā laukumā.

Pēc šīs saites jūs atradīsit vairāk futbola jautājumu ar atbildi un citus vispārējās kultūras jautājumus.

Interesanti sporta jautājumi

Neatkarīgi no tā, vai meklējat jautājumus par bērnu sportu vai vēlaties spēlēt kopā ar draugiem vai ģimeni, šie ziņkārīgie sporta jautājumi jūs apburs. Tie ir sporta jautājumi un atbildes ziņkārīgs, ko mēs iesakām no KĀ:

1. Cik gadus notiek olimpiskās spēles? Olimpiskās spēles tiek organizētas ik pēc 4 gadiem.
  2. Kas bija pirmā sieviete, kas izcīnīja olimpisko medaļu? Šarlote Reinagle Kūpers, angļu tenisiste, pazīstama kā Čatija.
  3. Kāds ir populārākais sporta veids Indijā? Krikets.
  4. Kāda Dienvidamerikas izcelsmes cīņas māksla tika izveidota, lai līdzinātos dejai? Kapoeira, afro-brazīliešu izcelsmes stils.
  5. Cik daudz krāsainu kubu ir Rubika kubā? Klasiskajam Rubika kubam ir sešas vienādas krāsas.
  6. Cik rokturu vienā sānā ir galda futbolam? Galda futbolam katrā pusē ir četri rokturi.
  7. Kādā krāsā ir Nigērijas izlases mājas krekls? Balta un zaļa.
  8. Cik sver boulinga bumba? Boulinga bumba var svērt no 3 līdz 7kg.
  9. Kurā valstī šautriņas piedzima? Viņi ir dzimuši Anglijā un ir vienas no vecākajām spēlēm angļu krogos.
  10. Kurš šaha gabals var veikt L formas kustību? Zirgs.
  11. Kur tika izgudrots galda teniss? Lai arī pingpongs jeb galda teniss ir ļoti populārs Āzijā, tas 19. gadsimta beigās dzimis Anglijā.
  12. Kādas ir piecu olimpisko gredzenu krāsas? Zila, dzeltena, zaļa, sarkana un melna, jo tās pārstāv piecus kontinentus: Ameriku, Eiropu, Āziju, Āfriku un Okeāniju.
  13. Deviņdesmitajos gados Pelē bija sporta ministrs. Kurā valstī? Pelē bija Brazīlijas ārkārtas sporta ministrs.
  14. Ar ko senos laikos apbalvoja olimpiskos čempionus? Senos laikos olimpisko spēļu uzvarētājiem tika piešķirta olimpiskā vainaga, kas sastāv no olīvu zariem.
  15. Ko nozīmē saīsinājums ACB? ACB apzīmē Basketbola klubu asociāciju.
  16. Kāds ir nacionālais sporta veids Japānā? Sumo ir nacionālais un populārākais sporta veids Japānā.
  17. Ko golfā nes kadijs? Kadijs ir persona, kura papildus konsultācijām nes arī golfa spēlētāja nūjas.
  18. No kura sporta veida ir ņemti izteicieni, piemēram, "iemest dvielī" vai "glābts ar zvanu"? No boksa.
  19. Ko sauc par virtuļa pagatavošanu tenisā? Tenisā to sauc par virtuļa izgatavošanu, lai panāktu rezultātu 6: 0 uz seta rezultātu tablo.
  20. Kā sauca futbola pasaules kausa izcīņas bumbu 1978. gadā? Argentīnas pasaules kausa izcīņā 1978. gadā parādījās Adidas Tango bumba, kas kļuva par klasiku un ilga vēl piecus pasaules kausus.
  21. Kādi olimpiskie sporta veidi ir paredzēti tikai sievietēm? Sinhronā peldēšana un ritmiskā vingrošana.
  22. Kas bija Cobi? 1993. gada Barselonas olimpisko spēļu talismans, kuru izveidoja Havjers Mariskils.
  23. Kāds ir visvairāk praktizētais sporta veids pasaulē? Peldēšanai ir šāds nosaukums, jo to regulāri praktizē vairāk nekā 1500 miljoni cilvēku.
  24. Kurš izgudroja cīņas mākslu ar nosaukumu Jeet Kune Do? Brūss Lī, cīņas mākslas sistēma, kuras pamatā ir jēdzieni un maģistra dzīves filozofija.
  25. Kāda ir Everesta kalna tā saucamā "nāves zona" alpīnistiem? Tas ir reģions starp pēdējiem 850 metriem pirms virsotnes.
  26. Kas 2011. gada Spānijas superkausā iebāza pirkstu Tito Vilanova acīs?Hosē Morinju.
  27. Kādas markas raketi izmanto Rodžers Federers? Tenisa leģendai Rodžeram Federeram ir nosliece uz Wilson zīmolu.
  28. Kādā sporta veidā jūs varat veikt insultu? Insults ir elementārākā kustība biljardā.
  29. Kāds slavens futbolists tika izslēgts no 1994. gada Pasaules kausa, jo viņam bija pozitīvs dopinga līmenis? Maradona tika izslēgta no 1994. gada pasaules čempionāta Amerikas Savienotajās Valstīs par pozitīvu rezultātu.
  30. Kas izgudroja futbolu? Neskatoties uz klišejām, futbols nav dzimis Anglijā, bet Ķīnā. Ķīnieši jau vairāk nekā divus tūkstošus gadu bija spēlējuši cuju vai tsu'chu (burtiski sperot bumbu) kā militāras mācības. Tomēr futbolu, kuru mēs šodien pazīstam, angļi apgalvoja kā savu izgudrojumu.
  31. Cik garš ir sumo četrstūris? Sumo gredzenu, kas pazīstami kā dohyo, izmērs ir no 34 līdz 60 centimetriem, un to apļa diametrs ir 4,55 metri.
  32. Kādus 3 ieroču veidus izmanto nožogojumā? Zobens, folija un zobens.
  33. Kurš ir tas futbolists, kurš uzvarējis visvairāk Pasaules kausu? Brazīlietis Pelē ieguva trīs pasaules kausus: 1958. gadā, 1962. gadā un 1970. gadā.
  34. Kurā tenisa čempionātā bija garākais mačs vēsturē? Vimbldonas čempionātā notika Džona Isnera un Nikolā Mahuta spēle. Tenisa mačs ilga 11h 5 minūtes un 23 sekundes.
  35. Kurš bija vienīgais smagā svara boksa čempions, kurš palika nepārspēts? Amerikānis Rokijs Markiano.
  36. Kādas ir trīs lieliskās riteņbraukšanas ekskursijas? Tour de France, Tour of Spain un Giro d'Italia.
  37. Kas ir amerikāniete, kurai ir visvairāk olimpisko medaļu vēsturē? Peldētājai Dženijai Tompsonai ir 12 olimpiskās medaļas, no kurām 8 ir zelta.
  38. Kāda ir bijusi spēle ar visvairāk vārtiem Pasaules kausa izcīņā? 1954. gada Šveices Pasaules kausa izcīņas Austrijas un Šveices spēle, kurā tika gūti 12 vārti.
  39. Kurās olimpiskajās spēlēs tenisiste Serēna Viljamsa izcīnīja savu pirmo olimpisko zeltu vienspēlēs? Serēna uz savu pirmo olimpisko zeltu pretendēja 2012. gada Londonā.
  40. Cik ilgi beisbola spēle tika uzskatīta par garāko vēsturē? Pasaules sērijas 3. spēles spēle, kurā Losandželosas "Dogders" stājās pretī Bostonas "Red Sox", ilga 7 stundas 20 minūtes.

Vairāk jautājumu par bērnu sportu un citus pamatjautājumus atradīsit šajā citā rakstā.

Jautājumi par sportu un veselību

Ja esat vēlējies atvērtākus jautājumus par sportu, mēs iesakām vēl vienu izvēli. Šeit ir triviāli sporta jautājumi par viņu. sports un veselība. Pastāsti mums, cik daudz tev ir taisnība!

1. Kādas trīs jomas savieno? Joga ir prakse, kas savieno ķermeni, prātu un elpu.
  2. Kāda ir atšķirība starp fizisko aktivitāti un sportu? Fiziskās aktivitātes attiecas uz jebkuru ķermeņa kustību, kas saistīta ar enerģijas patēriņu un kas ļauj uzlabot veselību ilgākā laika periodā, savukārt sports nozīmē uzlabot sniegumu, lai pēc iespējas īsākā laikā sasniegtu noteiktu mērķi.
  3. Kas notiek, kad jums ir krampji? Kad muskuļi vai šķiedru grupa neviļus saraujas, tas izraisa stipras sāpes un izpaužas kā spazmas.
  4. Cik muskuļu ir cilvēka ķermenī? Aptuveni 650 striated muskuļi.
  5. Cik kalorijas jūs sadedzināt svara treniņā? Svaru apmācība ļauj sadedzināt 7-10 kalorijas minūtē. Veicot pilnu ķēdi, kurā spēks un sirds ir apvienoti, vienā sesijā varat sadedzināt no 500 līdz 600 kalorijām.
  6. Kas notiek, ja treniņa laikā pārsniedzat sirdsdarbības ātrumu? Ka jūs pārtraucat dedzināt taukus un sākat dedzināt muskuļus.
  7. Ar kādu slimību mazkustīgs cilvēks cieš biežāk? Sēdošiem cilvēkiem sirdslēkme ir divreiz lielāka.
  8. Kāda ir visizplatītākā trauma skrējēju vidū? Skrējēja ceļgals.
  9. Cik daudz palielinās paredzamais dzīves ilgums, ja staigājat no 15 līdz 30 minūtēm dienā? Tas var palielināt jūsu paredzamo dzīves ilgumu par 3-5 gadiem.
  10. Kas ir tas sporta veids, kas zaudē visvairāk svara? Peldēšana ir izcils sporta veids. Tas ļauj sadedzināt 400 kalorijas stundā ar vidēju ātrumu.
  11. Vai nakts apmācība ietekmē miegu? Treniņš naktī neietekmē nakts miegu.
  12. Cik daudz laika ieteicams iet starp treniņu un maltīti? 3 stundas.
  13. Vai sportojot vajadzētu dzert šķidrumu? Ūdens uzņemšana treniņa laikā ik pēc 15 minūtēm ir 200 ml un pirms un pēc - 300 ml.
  14. Kāda veida vingrinājumi ir visvairāk ieteikti, lai uzturētu formu? Aerobie vingrinājumi.
  15. Kāds ir labākais sporta veids, lai bērni izaugtu? Lai veicinātu tā pareizu attīstību, ieteicams izmantot aerobos sporta veidus (peldēšana, skriešana, futbols, basketbols, beisbols ...).
  16. Cik stundas pirms futbola spēles jums vajadzētu ēst? Ēst ieteicams no 3 līdz 4 stundām pirms spēles sākuma.
  17. Vai jums vajadzētu izstiepties, pirms sākat skriet? Treneri iesaka pirms skriešanas nestaipīties, bet darīt to pēc treniņa.
  18. Kas jādara pirms regbija spēles? Pirms regbija spēles ieteicams gulēt vismaz 8 stundas naktī.
  19. Ko tenisisti veic, lai mitrinātu sevi spēles laikā? Tenisa spēlētāji parasti mitrina caur izotoniskiem dzērieniem.
  20. ¿Cik stundas elites sportistam vajadzētu gulēt? Jo ilgāks treniņš, jo vairāk nakts stundu nepieciešams. Tādējādi intensīviem sporta veidiem ieteicams gulēt no 10 līdz 13 stundām, savukārt, ja jūs nodarbojaties ar mērenu sportu, ieteicams gulēt 8 stundas dienā.

Ja vēlaties redzēt vairāk sporta sīkumu jautājumu vai vairāk sīkumu jautājumu, nepalaidiet garām šo citu oneHOWTO rakstu.

Ja vēlaties lasīt vairāk līdzīgus rakstus 120 sporta jautājumi, iesakām ievadīt mūsu kategoriju Rotaļlietas un spēles.